Gdzie sprawdzają się toalety przenośne?

18 lut 2020

Toaleta przenośna to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest dostępność do zaplecza sanitarnego. W zależności od potrzeb może to być standardowa toaleta przenośna wyposażona tylko w deskę sedesową i pisuar lub toaleta przenośna o podwyższonym standardzie z takimi udogodnieniami jak umywalka, podajnik mydła w płynie czy ręczników papierowych. Gdzie sprawdzą się toalety przenośne? Sprawdźmy.

wnętrze standardowej toalety przenośnej

Toaleta przenośna na imprezy plenerowe

Toalety przenośne bardzo dobrze sprawdzają się w sytuacjach, gdzie obecna jest duża grupa osób, która prędzej czy później będzie chciała szybko i łatwo załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Z racji tego, że imprezy masowe odbywają się głównie w plenerze, toalety przenośne to świetne rozwiązanie, ponieważ można je dowolnie montować, demontować oraz przestawiać. W tym przypadku najczęściej wybierane są toalety, które nie wymagają podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Toaleta przenośna na place budowy

Każdy pracodawca musi zapewnić swoim pracownikom dostęp do zaplecza sanitarnego, dlatego toaleta na budowie to obowiązek. Plac budowy to specyficzne miejsce, w którym zazwyczaj nie ma dostępu do kanalizacji. Wówczas toaleta przenośna to idealne rozwiązanie, które pozwoli pracownikom szybko i higieniczne załatwić swoje potrzeby. Toaletę na budowę można kupić albo wynająć. Wybór danej opcji zależy od możliwości finansowych inwestora, czasu budowy oraz tego, co mu się bardziej opłaca.

Toaleta przenośna na działce

Mobilna toaleta to także dobry pomysł na zaplecze sanitarne dla osób prywatnych.Bardzo dobrze sprawdzi się na działce zwłaszcza takiej, która nie ma dostępu do sieci wodno-kanalizacyjnej. Toaleta przenośna to szybki, łatwy i niski w eksploatacji sposób na załatwianie potrzeb fizjologicznych. Można samodzielnie kupić taką toaletę albo skorzystać z wynajmu długoterminowego. Istnieje wiele firm, które w swojej ofercie posiadają usługę nie tylko wynajmu toalet przenośnych, ale także pełny serwis, regularne opróżnianie i czyszczenie oraz konserwację.

Toaleta przenośna w lesie

Również na leśnym szlaku można spotkać toalety przenośne, które w tym przypadku najczęściej są drewniane i swoim wyglądem wkomponowują się w otoczenie. Takie rozwiązanie pozwala spacerującym po lesie ludziom załatwiać swoje potrzeby w pełni komfortowy i higieniczny sposób. Toalety leśne najczęściej wyposażone są standardowo w deskę klozetową i pisuar. Zdarza się jednak, że niektóre zawierają dodatkowe wyposażenie, takie jak umywalka, przewijak dla dzieci, podajnik na płyn i ręczniki papierowe czy poręcze dla osób niepełnosprawnych.

Call Now Button