ikona wiadra i szczotki

Sprzątanie po imprezach, sprzątanie biur, osiedli, parków

Rozszerzając naszą ofertę w myśl filozofii Life Support, wprowadziliśmy usługi porządkowe w szerokim tego słowa rozumieniu. Jako firma sprzątająca cyklicznie wykonujemy sprzątanie biur, sprzątanie pobudowlane, sprzątanie po imprezach. Podejmujemy się również innych zleceń, szczególnie tych wymagających elastyczności i niestandardowego podejścia.

 

Usługa sprzątania w naszej spółce to szybka reakcja na różne potrzeby porządkowe klienta. Nasza oferta obejmuje:

  • Cykliczne sprzątanie obiektów należących do firmy tj. biura, hale magazynowe, powierzchnie przemysłowe i inne
  • Sprzątanie pobudowlane i poremontowe, duże i mniejsze obiekty
  • Sprzątanie działek i innych powierzchni zewnętrznych
  • Sprzątanie po imprezach plenerowych, obsługa koncertów i manifestacji itp., a także w czasie ich trwania
  • Doprowadzanie do porządku zaniedbanych sanitariatów
  • Inne usługi porządkowe wymagające szybkiego reagowania
  • Kompleksowe usługi utrzymania czystości, porządkowe różnorodne i niestandardowe

 

Ze względu na rozległą specyfikę usług porządkowych, w przypadku składania zamówienia poprzez niniejszą stronę, prosimy o kliknięcie „dodaj do zamówienia” a następnie opisanie w „podsumowaniu zamówienia” charakteru sprzątania, jakie Państwa interesuje – nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i ustali szczegóły.

Sprzątanie cykliczne

Utrzymanie czystości w biurze, na osiedlu czy  w parku umożliwia sprzątanie cykliczne. Specjalnie oddelegowane do danej lokalizacji osoby zadbają o zachowanie porządku. Opracowane przez nas procedury zapewnią jednakowo wysoką jakość usługi przez cały okres obowiązywania umowy.

Sprzątanie pobudowlane

Oferujemy usługę sprzątania zarówno w nowo wybudowanych budynkach jak i w tych po generalnym remoncie. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi, starannie dobranym środkom chemicznym oraz olbrzymiej bazie osób współpracujących nasze ekipy sprzątające są w stanie bardzo szybko uprzątnąć teren budowy, ułatwiając tym samym jego odbiór przez inwestora.

Sprzątanie terenów zewnętrznych

Jeśli potrzebne jest przygotowanie przed sezonem zdewastowanej działki letniskowej lub sprzątnięcie terenu przed budową czy sprzedażą, nasi pracownicy zrobią to szybko i profesjonalnie. Nadzór kierownika prac będącego w kontakcie z klientem zapewnia pełną satysfakcję i zadowolenie z naszych usług.

Sprzątanie na imprezach

Wydarzenia plenerowe zawsze są efektem wielu starań i dokładnego planowania, które może zniweczyć nieuporządkowany teren na imprezach. Aby tego uniknąć, proponujemy zarówno sprzątanie terenu na imprezach w trakcie ich trwania, jak i przed przedsięwzięciem. Nasi pracownicy szybko i skutecznie usuną rzucone na ziemie papierki, czy opróżnią kosze, zapewniając gościom na organizowanych imprezach maksimum komfortu. Wszak to właśnie na udanych imprezach uczestnicy nie zauważają aspektów technicznych jej przygotowania.

Niezaprzeczalnie sprzątanie na imprezach jest dużym wyzwaniem. Wymaga umiejętnego podejścia do zadania, aby nie przeszkadzać osobom bawiącym się na tych imprezach.

Oczywiście podejmujemy się również posprzątania terenu po imprezach, dzięki czemu pozostawi ono jedynie dobre wspomnienia u gości.

 

Obsługa porządkowa manifestacji

Oferujemy usługę sprzątania po manifestacjach, marszach i paradach, dzięki której nie tylko łatwiej będzie zdobyć pozwolenie na takie wydarzenie, ale również nie zostawi ono negatywnych wspomnień u mieszkańców. W roku 2013 obsługiwaliśmy największy protest NSZZ Solidarność od 1989, w którym brało udział ponad 100 000 osób.

 

Doczyszczanie zaniedbanych sanitariatów

Profesjonalne środki chemiczne oraz wyszkolony personel poradzą sobie tam, gdzie nie wystarczy standardowa usługa porządkowa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży sanitarnej oraz specjalnie opracowanym procedurom jesteśmy w stanie przywrócić czystość nawet najbardziej zaniedbanych obiektów.

 

Sprzątanie interwencyjne i niestandardowe

Dzięki swojej elastyczności, Spółka Clipper jest w stanie odpowiedzieć na potrzebę szybkiego uprzątnięcia danego terenu. Minimalna ilość formalności i osobisty kontakt z kierownikiem działu logistycznego zapewnia zarówno szybkie, jak i utrzymane na wysokim poziomie sprzątanie.

 

Poza wyżej wymienionymi, oferujemy wszelkiego rodzaju inne usługi sprzątania, jak sprzątanie według Planu Zachowania Higieny i wiele innych. Zlecenia wymagające szczególnie indywidualnego podejścia nadzorowane są osobiście przez członków zarządu Spółki Clipper, co zapewnia wykonanie usługi na najwyższym możliwym poziomie, oraz szybką reakcję na nietypowe sytuacje.

 

Spółka Clipper funkcjonuje zgodnie z filozofią Life Support. Chcąc odciążyć swoich klientów od problemów nie związanych z Ich główną działalnością. zachęcamy do skorzystania z naszych usług w sposób kompleksowy, co wpłynie korzystnie nie tylko na koszty, ale przede wszystkim pozwoli Państwu skupić się bezpośrednio na zadaniach związanych bezpośrednio z prowadzoną działalnością.

Call Now Button